Serwis

Usługa czyszczenia cylindrów: w Twojej drukarni lub u nas

Firma Laserclean rozumie potrzeby branży drukarskiej. Prasy drukarskie muszą pracować w systemie 24/7, a czyszczenie cylindrów wymaga dobrego planowania i komunikacji. Dojeżdżając naszą serwisową ciężarówką, wyczyścimy cylindry w Twoim zakładzie, nawet na maszynie drukującej, a po wyczyszczeniu będą one natychmiast nadawać się do użycia. W naszym fachu nie boimy się pracy po godzinach ani w weekendy; zawsze próbujemy zminimalizować czas przestoju. Nagłe zlecenia realizujemy równie starannie jak wcześniejsze rezerwacje.

Firmy, które mogą kontynuować produkcję bez danych cylindrów przez kilka dni (łatwe w demontażu/mają cylindry na wymianę) mogą skorzystać z ekonomicznej opcji usługi i przesłać nam cylindry do czyszczenia w Alphen aan den Rijn w Holandii. Należy jedynie zadbać o właściwe opakowanie cylindrów oraz ubezpieczyć spedycję, a my już zadbamy o całą resztę. Jeśli trzeba, sami możemy zadbać o zorganizowanie międzynarodowego transportu przy pomocy naszego wyłącznego partnera logistycznego w Europie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze, poprosić o wycenę lub się umówić?  Zadzwoń lub napisz e-mail, czekamy!

Laser cleaning at your premises

Przy pomocy naszego urządzenia mobilnego możemy czyścić Twoje cylindry bez demontowania z maszyny drukującej, oszczędzając Twój czas i zmniejszając ryzyko uszkodzenia cylindra. Możemy również oczyścić Twoje cylindry poza maszyną, korzystając z naszej specjalnie wyposażonej ciężarówki serwisowej. Firma Laserclean serwisuje wszystkie typy cylindrów rastrowych z powłoką ceramiczną (aniloksy) do każdego rodzaju maszyny drukującej.

Send your rollers for cleaning

Wszystkie rodzaje cylindrów z powłoką ceramiczną i chromową można czyścić poza maszyną (off-line). Nie trzeba demontować kół łańcuchowych ani łożysk. Ponieważ wykonujemy pracę szybciej, gdy nie ma dojazdu i nie musimy każdorazowo przygotowywać naszego urządzenia do pracy, czyszczenie laserowe w naszym warsztacie jest tańsze niż czyszczenie na terenie Twojego zakładu.