Dostawca technologii w dziedzinie czyszczenia aniloksów światłem laserowym

Laserclean to firma innowacyjna i zorientowana na przyszłość. Od 1994 specjalizujemy się w czyszczeniu światłem laserowym, a od 2004 zdecydowaliśmy się skoncentrować na laserowym czyszczeniu aniloksów (cylindrów z powierzchnią ceramiczną) stosowanych w drukarniach kartonów i etykiet oraz w drukarniach fleksograficznych i offsetowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że czujemy się komfortowo w każdych warunkach i przy każdym zleceniu w naszej branży. Za naszymi słowami idą czyny: projektujemy, produkujemy i wykorzystujemy wszystkie nasze urządzenia w pracy. Pomyślna aplikacja nauki i zrozumienia potrzeb naszej branży zaowocowała stworzeniem najlepszych, najlżejszych oraz najbardziej przyjaznych rozwiązań.

Oferujemy usługę laserowego czyszczenia cylindrów na terenie całej Europy przy pomocy naszych serwisowych ciężarówek. Ponadto, klienci mogą wysyłać nam cylindry do czyszczenia do Alphen aan den Rijn w Holandii.

Prowadzimy globalną sprzedaż naszych urządzeń laserowych, a w niektórych krajach, jak np. w Japonii i w Płd. Korei, firmę Laserclean reprezentuje wyłączny przedstawiciel handlowy. Jesteśmy obecni na międzynarodowych wystawach, takich jak DRUPA i SUPERCORR EXPO jako jedyny na świecie producent mobilnych laserowych urządzeń czyszczących – ALCS 2500 oraz producent stacjonarnych laserowych urządzeń czyszczących – ALCS serie S.

Nasza filozofia to empatia wobec klientów oraz zrozumienie, że każda sytuacja jest niepowtarzalna. Dlatego też działamy tak elastycznie, jak tylko jest to możliwe i zawsze dotrzymujemy raz powziętych zobowiązań.

Nasz zespół

Martin
Martin
Martin de Wit to założyciel i właściciel firmy Laserclean. Jego ogromna wiedza i doświadczenie w dziedzinie czyszczenia światłem laserowym w połączeniu z ogólnoświatową akceptacją dla tej metody, jako najlepszej metody czyszczenia cylindrów z powierzchnią ceramiczną, przyniosły w ostatnich latach błyskawiczny rozwój firmy. Ambicja i pasja są dla Martina napędem w pracy nad przyszłymi rozwiązaniami, które umożliwią drukarniom – w oparciu o jego urządzenia – czyścić swoje cylindry jeszcze lepiej i taniej.
Lennart
Lennart Duijvelaar pracuje dla firmy Laserclean jako business developer. Jego długie doświadczenie w międzynarodowym biznesie, inwestycjach i zarządzaniu pomaga firmie Laserclean realizować ambicje wzrostu globalnej sprzedaży swych urządzeń, poszerzać międzynarodową sieć serwisantów oraz własną sieć serwisową w Europie.
Ric
Ric Blokker jest technikiem serwisantem. Jego wszechstronna wiedza techniczna oraz perfekcyjna obsługa każdego zlecenia pomagają firmie budować dużą bazę zadowolonych klientów na całym świecie.