Dostawca technologii w dziedzinie czyszczenia aniloksów światłem laserowym

Laserclean to firma innowacyjna i zorientowana na przyszłość. Od 1994 specjalizujemy się w czyszczeniu światłem laserowym, a od 2004 zdecydowaliśmy się skoncentrować na laserowym czyszczeniu aniloksów (cylindrów z powierzchnią ceramiczną) stosowanych w drukarniach kartonów i etykiet oraz w drukarniach fleksograficznych i offsetowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że czujemy się komfortowo w każdych warunkach i przy każdym zleceniu w naszej branży. Za naszymi słowami idą czyny: projektujemy, produkujemy i wykorzystujemy wszystkie nasze urządzenia w pracy. Pomyślna aplikacja nauki i zrozumienia potrzeb naszej branży zaowocowała stworzeniem najlepszych, najlżejszych oraz najbardziej przyjaznych rozwiązań.

Oferujemy usługę laserowego czyszczenia cylindrów na terenie całej Europy przy pomocy naszych serwisowych ciężarówek. Ponadto, klienci mogą wysyłać nam cylindry do czyszczenia do Alphen aan den Rijn w Holandii.

Prowadzimy globalną sprzedaż naszych urządzeń laserowych, a w niektórych krajach, jak np. w Japonii i w Płd. Korei, firmę Laserclean reprezentuje wyłączny przedstawiciel handlowy. Jesteśmy obecni na międzynarodowych wystawach, takich jak DRUPA i SUPERCORR EXPO jako jedyny na świecie producent mobilnych laserowych urządzeń czyszczących – ALCS 2500 oraz producent stacjonarnych laserowych urządzeń czyszczących – ALCS serie S.

Nasza filozofia to empatia wobec klientów oraz zrozumienie, że każda sytuacja jest niepowtarzalna. Dlatego też działamy tak elastycznie, jak tylko jest to możliwe i zawsze dotrzymujemy raz powziętych zobowiązań.

Product portfolio
LaserClean Advantages

Współpraca z ZECHER

As an innovative manufacturer, Zecher produces engraved anilox rollers and sleeves for your individual print application. Since long Zecher works intensively with all well-known machine manufacturers and end users from the fields of flexible packaging, label printing, offset printing, coating and corrugated cardboard printing and are therefore well established in the industry.

When it comes to obtaining optimum printing results, anilox rollers need to be adapted to your individual circumstances, as this is the only way to get the best out of your printing process while at the same time reducing your costs. It is for this reason that Zecher offers a wide range of anilox roller solutions that are customized in order to meet your requirements.

Want to know more about Zecher? Visit the website www.zecher.com.

ZECHER logo
Zecher company brochure

Nasz zespół

Martin
Martin de Wit to założyciel i właściciel firmy LaserClean. Jego ogromna wiedza i doświadczenie w dziedzinie czyszczenia światłem laserowym w połączeniu z ogólnoświatową akceptacją dla tej metody, jako najlepszej metody czyszczenia cylindrów z powierzchnią ceramiczną, przyniosły w ostatnich latach błyskawiczny rozwój firmy. Ambicja i pasja są dla Martina napędem w pracy nad przyszłymi rozwiązaniami, które umożliwią drukarniom – w oparciu o jego urządzenia – czyścić swoje cylindry jeszcze lepiej i taniej.
Christiaan
Christiaan jest enzenierem laser. Jego wszechstronna wiedza techniczna oraz perfekcyjna obsługa każdego zlecenia pomagają firmie budować dużą bazę zadowolonych klientów na całym świecie.
Lennart
Lennart Duijvelaar pracuje dla firmy LaserClean jako business developer. Jego długie doświadczenie w międzynarodowym biznesie, inwestycjach i zarządzaniu pomaga firmie LaserClean realizować ambicje wzrostu globalnej sprzedaży swych urządzeń, poszerzać międzynarodową sieć serwisantów oraz własną sieć serwisową w Europie.